+90532 566 30 26
info@sahinlersusehriotomotiv.com

Şirketimiz Ticari Taksi Sektörüne 1980 yılında ilk adımlarını atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana her zaman Sarı taksi plakası satın almak  ve/veya  kiralamak isteyenlere güvenilir bir hizmet vermeye başlamıştır. 1985 senesinden itibarense Fahrettin Gökay Caddesi No: 209'da bulunmakta olan kendi yerimizde otomotiv sektöründe ticari taksi satım- alım ve kiralama işlerinde sizlere büyük bir zevkle hizmet vermektedir.  Çeyrek yüzyıldan fazla geçmişimizin verdiği tecrübe sayesinde firmamız dün olduğu gibi bugün de sektöre liderlik etmeyi başarmıştır.

Misyonumuz; İlkeli, dürüst ve doğru ticaret,  %100 müşteri memnuniyeti ve tüm bunlara ek olarak en önemlisi de müşteri firma arasındaki karşılıklı güveni sağlamak ve devamlılığını sürdürmektir. Tecrübemiz ortaya koyduklarımız ile sabittir. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana 0 kilometre ve ikinci el otomobil, ticari plaka, ticari plaka satımı, ticari plaka kiralama, taksiden çıkan otomobillerin alımı ve satımı gibi farklı kategorilerde üstün hizmet vermektedir.  Alanında uzman çalışanları ve üstün hizmet politikası anlayışı sayesinde sizleri her yönden zirveye taşıyacak firmamıza bekleriz.

Bizimle çalışmak size çok iyi gelecek buna eminiz.

Misyonlarımız arasında hizmet ettiğimiz tüm kategorilerde birinci sıraya yükselmek ve orada kalmak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bir çözüm merkezi yaratmak, işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar ile el ele verip taksi ve plaka sektörünün damarlarına kök salmak,  yer almaktadır.